4MA-SPEED TRUCK

Transport międzynarodowy i krajowy

Większość problemów z międzynarodowym transportem ładunków wynika z braku wiedzy i nieznajomości zasad i przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach. Firma 4ma-Speed Truck Robert Trzeba oferuje usługi, które zawsze są najlepsze i najbardziej efektywne kosztowo do Twoich potrzeb. Zapewniamy naszych klientów na terenie Unii Europejskiej, że zawsze otrzymują w pełni profesjonalne bezpieczne i rzetelne usługi transportowe.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży transportu międzynarodowego, rozpoczęliśmy działalność w 2019roku. Początkowo dysponowaliśmy jednym pojazdem,zatrudniając jedną osobe.Rzetelna i uczciwa praca w niedługim okresie czasu pozwoliła znacznie rozbudować naszą flotę, równocześnie budując zaufanie klientów z całej Europy. Aktualnie posiadamy kilka pojazdów, zatrudniając kilku pracowników. Dysponujemy dużą bazą transportową o powierzchni 2ha zaopatrzoną w wagi najazdowe. Cały obiekt strzeżony, wyposażony w innowacyjny monitoring.

Świadczymy usługi dla firm branż produkcyjno handlowych z całej Unii Europejskiej, oferując pełen zakres usług.Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i jakość oferowanych usług, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Cenimy sobie czas klienta oraz dobry kontakt. Do dyspozycji naszych klientów mamy nowoczesną flotę pojazdów, spełniających wymogi Euro 6. Zapraszamy do kontaktu.

4MA Speed Truck

Kontakt

Kruszywa, dolomit, kamień, piasek,
ziemia, transport HDS

Robert Trzeba
Kamil Bocheński


» tel. 794 786 133

Bytom, ul. Popiełuszki 1

Email 4ma-speedtruck@o2.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij