O firmie

4ma
Speed Truck

W swojej ofercie mamy również usługi koparkami, koparko-ładowarkami, minikoparkami, zagęszczarkami dlatego możemy wykonać zlecenie kompleksowo.

Świadczymy usługi: wywozu gruzu, ziemi, gliny, wyburzenia, utwardzanie terenu, wymiana gruntu itp.

Przedsiębiorstwo 4MA powstało w celu zagwarantowania dostawy sprzętu budowlanego oraz stali specjalnego przeznaczenia i materiałów budowlanych dla każdego podmiotu / odbiorcy.

Zapotrzebowanie rynku na szeroko rozumiane materiały i usługi budowlane staje się zauważalnie coraz większe. Dlatego bardzo istotne jest pozyskanie solidnego partnera, który jako cel stawia sobie sprawną dostawę i solidną obsługę.

Dzięki wypracowanemu systemowi pracy jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom i zapewnić park maszynowy niezależnie od skali inwestycji.

Z kolei szeroki asortyment stali zbrojeniowej i materiałów budowlanych pozwala nam zabezpieczyć każdą inwestycję także w tym aspekcie.

Zachęcamy Państwa do złożenia zapytania o kosztorys Waszej inwestycji.
Z naszej strony zapewnimy nie tylko doradztwo, ale także kompleksowe rozwiązania. Składając zamówienie w jednym miejscu mają Państwo zagwarantowaną dostawę, magazynowanie a także możliwość zwrotu materiału kupionego ponad aktualne zapotrzebowanie.

Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe. Najczęściej inwestor nie jest w stanie przewidzieć dokładnie ile materiału i dodatkowych akcesorii będzie konieczne do sfinalizowania frontu prac.

Zapraszamy
Zespół 4MA Speed Truck

4MA Speed Truck

Kontakt

Kruszywa, dolomit, kamień, piasek,
ziemia, transport HDS

Robert Trzeba
Kamil Bocheński


» tel. 794 786 133

Bytom, ul. Popiełuszki 1

Email 4ma-speedtruck@o2.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij